Партнеры Украины аккуратно намекают на то, что война не дает права отходить от базовых принципов демократии.
===
РІШЕННЯ
КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ
у справі за конституційним поданням 101 народного депутата України щодо офіційного тлумачення положень частин першої, п'ятої статті 103 Конституції України у системному зв'язку з пунктом 16 розділу XV „Перехідні положення" Конституції України (справа про строк, на який обирається Президент України)
м. Київ
15 травня 2014 року
№ 5-рп/2014
Справа № 1-19/2014
...
«Суд України наголошує, що положення статті 103 Конституції України та інших її статей, які визначають конституційно-правовий статус Президента України, не містять норм, які встановлювали б інший строк, крім п’ятирічного, на який громадяни України можуть обирати главу держави, незалежно від виду виборів (чергових або позачергових).
...
===
Т.е. с 30.05.2024 Зеля не президент, а - узурпатор.
Каким боком здесь путин!?
Я теж хочу виборів,але може диванні експерти розкажуть як їх провести?Мільйони за кордоном,тисячі на фронті,частина в окупації,над країною літають ракети і шахеди.Конституцію писали ,певне не враховуючи те,що може розпочатися війна.Так що вона не досконала,але це чергова маніпуляція пуйла,бо там є ще одна норма,що у час воєнного стану будь-які вибори заборонено.Зеленський, хочемо ми того чи ні залишиться президентом до нових виборів.
...... Пыль глотая этот недом.рок.
ОтветитьЭто ещё не давление на него.
Но скоро поймет.
путин - обычный маньяк со всем вытекающим.
ОтветитьЗачем повторять глупости, которые постоянно несет карлик Пуй, а тем более их обсуждать ?
ОтветитьПартнеры Украины аккуратно намекают на то, что война не дает права отходить от базовых принципов демократии.
Ответить===
РІШЕННЯ
КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ
у справі за конституційним поданням 101 народного депутата України щодо офіційного тлумачення положень частин першої, п'ятої статті 103 Конституції України у системному зв'язку з пунктом 16 розділу XV „Перехідні положення" Конституції України (справа про строк, на який обирається Президент України)
м. Київ
15 травня 2014 року
№ 5-рп/2014
Справа № 1-19/2014
...
«Суд України наголошує, що положення статті 103 Конституції України та інших її статей, які визначають конституційно-правовий статус Президента України, не містять норм, які встановлювали б інший строк, крім п’ятирічного, на який громадяни України можуть обирати главу держави, незалежно від виду виборів (чергових або позачергових).
...
===
Т.е. с 30.05.2024 Зеля не президент, а - узурпатор.
Каким боком здесь путин!?
Это ты, путин снова завёл свою старую пластинку ?
ОтветитьНа себя посмотри !
Ты сам нелигитимный.
Конституцию под себя поменял, падлюка !
Я теж хочу виборів,але може диванні експерти розкажуть як їх провести?Мільйони за кордоном,тисячі на фронті,частина в окупації,над країною літають ракети і шахеди.Конституцію писали ,певне не враховуючи те,що може розпочатися війна.Так що вона не досконала,але це чергова маніпуляція пуйла,бо там є ще одна норма,що у час воєнного стану будь-які вибори заборонено.Зеленський, хочемо ми того чи ні залишиться президентом до нових виборів.
ОтветитьДемократия не самоцель, а инструмент для эффективного госуправления
ОтветитьСсыт Трампа, падла бункерная.
ОтветитьСлава Украіне!
ОтветитьЛукашенко тоже выделил специальных людей на выборы.
Ответить