Вопрос один- кто эта тварь которая такие встречи организует! А итог- наши беларусские студенты умные ребята( по внуку сужу) их зэки рашистские не собъют правильного понимания жизни.
Если бы путин мог, то прислал бы лекции почитать будущим подданым своего величества Хусейна, Каддафи, Пол Пота, Пиночета. Видно сильно жалеет путин, что подохли. А так хоть "оружейного барончика" можно послать поучить геополитике и "исторической правде!" Бут - международный преступник, торговец смертью.
Ніяк не магу зразумець, вось гэты тарговец зброі не прадстаўнік якой небудзь дзяржавы, а асабісты бізнэс. Тут за паляўнічы патрон пасадзяць, а гэты бізнэсмэн пачынаючы ад стралковай зброі да ракет і цяжкага ўзбраення прадае. Прычым не сам выпускае а бярэ на дзяржаўных прадпрыемствах. Дзе логіка.
Розніца ёсць - ці было ўзгадненне прадаваць тым-та на версе. У расіі не толькі "дзяржаўныя прадпрыемствы" прыватызаваныя, а і ўся дзяржава захопленая кааператывам возера. Бут іх гандлёвы агент, каміваяжор.
У Беларусі сітуацыя аналагічная. Калі ўзгоднена, то дзярж чыгунка загрузіць кантрабасныя цыгарэты у дзярж вагоны, і дзярж мытня нічога не заўважыць.
Хутка...
деткам "бело... русским" будуць "преподавать уроки уZZкого героизма в окопах Зэки, воюющин в Украине"...
Заўвага...
Як сьлед - "все роZZийские Зэки - с Туберкулёзом"!
Вопрос один- кто эта тварь которая такие встречи организует! А итог- наши беларусские студенты умные ребята( по внуку сужу) их зэки рашистские не собъют правильного понимания жизни.
ОтветитьФСБ под видом россотрудничества, казачков, РПЦ МП, дома москвы.
Ответитьпосле 15 отсидки,неизвестно например из крестов вышел ли бы вообще......повезло козлу с тюрьмой...
ОтветитьЗагнали как баранов или сами приперлись слушать к этого "барона"?
ОтветитьЕсли бы путин мог, то прислал бы лекции почитать будущим подданым своего величества Хусейна, Каддафи, Пол Пота, Пиночета. Видно сильно жалеет путин, что подохли. А так хоть "оружейного барончика" можно послать поучить геополитике и "исторической правде!" Бут - международный преступник, торговец смертью.
ОтветитьНіяк не магу зразумець, вось гэты тарговец зброі не прадстаўнік якой небудзь дзяржавы, а асабісты бізнэс. Тут за паляўнічы патрон пасадзяць, а гэты бізнэсмэн пачынаючы ад стралковай зброі да ракет і цяжкага ўзбраення прадае. Прычым не сам выпускае а бярэ на дзяржаўных прадпрыемствах. Дзе логіка.
ОтветитьРозніца ёсць - ці было ўзгадненне прадаваць тым-та на версе. У расіі не толькі "дзяржаўныя прадпрыемствы" прыватызаваныя, а і ўся дзяржава захопленая кааператывам возера. Бут іх гандлёвы агент, каміваяжор.
ОтветитьУ Беларусі сітуацыя аналагічная. Калі ўзгоднена, то дзярж чыгунка загрузіць кантрабасныя цыгарэты у дзярж вагоны, і дзярж мытня нічога не заўважыць.
Хутка...
Ответитьдеткам "бело... русским" будуць "преподавать уроки уZZкого героизма в окопах Зэки, воюющин в Украине"...
Заўвага...
Як сьлед - "все роZZийские Зэки - с Туберкулёзом"!